درباره ما

امداد خودرو پاشاپور

امداد خودرو پاشاپور در سال 1393 و با جمعی متشکل از کارکنان و تعمیرکاران زبده در استان ارومیه و شهر تبریز تأسیس شد. خدمات پاشاپور در ابتدا بر روی حمل خودروها به سمت تعمیرگاه و یا ایستگاه های سوخت متمرکز بود، اما بعدها با گذشت زمان، فعالیت خود را گسترش داد.

در حال حاضر عمده فعالیت های این شرکت در زمینه امداد رسانی و سرویس دهی به خودروهای آسیب دیده کنار جاده ای، داخل شهر، خارج شهر و یا در منزل بوده و خدمات آن به صورت شبانه روزی برای تمامی خودروهای داخلی و خارجی از جمله: خودروهای محصول ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، کیا، کرمان موتور، اس دبلیو ام، ام وی ام، بی ام و، چری، رنو، لیفان، هیوندای و … می باشد.

پاشاپور در طی سال ها و با تلاش های مستمر خود توانست، نقش مهمی را در تعمیر، بازسازی و یا حمل خودروها در شهرهای تبریز و مهاباد ایفا کند. این پیشرفت در خدمت رسانی به مردم باعث شد که پاشاپور تنها محدود به زمان و مکان خاصی نباشد؛ از این رو فعالیت خود را از تبریز و مهاباد، با امداد سیار به شهرهای دیگر ایران نیز گسترش داد و از این طریق توجه بسیاری از هموطنان کشور را به سمت خود جلب کرد، به طوری که شهری را نمی توان یافت که از خدمات امداد خودرو پاشاپور بی بهره بوده و یا از خدمات آن رضایت کامل نداشته باشند.

 

پاشاپور همچنین دارای تعمیرگاه های تخصصی برای انجام تعمیرات خودرو از جمله، صافکاری، سرویس قطعات خودرو، تعویض شمع، واشر سر سیلندر و … نیز می باشد.

امداد خودروی پاشاپور با بهره گیری از 64 نیروی انسانی متشکل از کارکنان و تعمیرکاران متخصص و مجرب، درک بالایی از مشکلات فنی به وجود آمده در خودروی مشتریان داشته و در جهت رفع آن، اقدامات مؤثری انجام خواهند داد.

کارکنان و تعمیرکاران در این شرکت، نقش مهمی در اجرا و انجام کارهایی دارند که به پاشاپور در دستیابی به استراتژی و چشم انداز کلی آن که رضایت مندی مشتریان است، کمک می کنند.

پاشاپور با نگاهی ژرف و دور اندیش و با علم به اینکه هر چه به سمت آینده پیش می رویم، اهداف مشتریان، علم و دانش روز و فناوری های استفاده شده در خودرو تغییر می کند؛ دائماً در تلاش هستند تا اطلاعات خود را بروز نگه داشته و در جهت اهداف مشتری قدم بردارند. از این رو با برگزاری دوره های متعدد برای کارکنان و تعمیرکاران خود، دانش فنی آنها را افزایش داده و دید آنها را در مواجه با مشکلات خودرو باز می کند. این امر همچنین در تشخیص سریع و درست تعمیرکاران از خودروی آسیب دیده، تأثیر مثبت و بسزایی خواهد داشت.

 

کارکنان پاشاپور، افراد منحصر به فرد، فعال و مسئولیت پذیری هستند، تکنیک ها و فناوری های جدید را می آموزند و هرگز یادگیری را متوقف نمی کنند، خود را به چالش می کشند و به دنبال راه هایی برای رشد و ارائه خدمات رسانی بهتر و با کیفیت تر هستند. تا جایی که می توان گفت، کارکنان پاشاپور از مهمترین سرمایه های این شرکت امداد رسانی به حساب می آیند، چرا که مأموریت آنها ضمن برطرف کردن مشکل خودروی آسیب دیده، تأمین آرامش روانی مشتریان نیز می باشد.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

هدف امداد خودروی پاشاپور، از زمان تأسیس تا به حال، ارائه خدمات مفید و کارا در جهت اهداف مشتریان بوده است. پاشاپور همواره سعی در بهبود و گسترش خدمات خود داشته و در این راستا برای دستیابی به بهترین نتیجه، استراتژی و چشم انداز خود را بر سازماندهی، سرعت عمل، ایمنی و حل مشکلات خودروی مشتریان گذاشته است.

پاشاپور به لطف امکان امداد سیار خود، توانسته بخش قابل توجهی از خدمات خود را در کمترین زمان و با کیفیت و مزایای بسیار به مشتریان عرضه کند؛ به گونه ای که در صورت وجود مشکل، خودروی شما، توسط نزدیک ترین مکانیک سیار پاشاپور و با فناوری پیشرفته، تکنیک های روز و رعایت اصول ایمنی، عیب یابی و مشکلات آن رفع می شود.

برای امداد خودرو پاشاپور، رضایت مندی کامل و اعتماد مشتری به خدمات امداد رسانی آن، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در این راستا تمام توان و انرژی و فناوری خود را در ارائه بهترین راه حل برای رفع مشکل خودرو گذاشته تا اطمینان حاصل کند که نظر مثبت از مشتری دریافت می کند.

دانش و تخصصی که پاشاپور در زمینه فعالیت خود دارد، بدین معناست که این شرکت درک درستی از مشکلات فنی اتومبیل مشتریان خود داشته و می دانند که چطور بخش آسیب دیده از خودرو را تعمیر کنند.

پاشاپور تاکنون به دستاوردهای بسیاری دست یافته است که از آنها می توان به موفقیت در چندین پروژه بزرگ و کوچک در زمینه تعمیرات و حمل انواع اتومبیل اشاره کرد.