وظایف امداد خودرو چیست ؟

وظایف امداد خودرو چیست ؟

امداد خودرو یکی از خدمات مورد نیاز برای رانندگان خودرو ها محسوب می شود که هدف آنها ارائه خدمات و کمک به صاحبان خودرو می باشد . شاید برایتان سوال باشد که امداد خودرو چه خدماتی ارائه می دهد و چه وظایفی دارد ؟ و همچنین مزایایی استفاده از آن چیست ؟ ما در این مطلب امداد خودروی پاشاپور قصد داریم با پاسخ به این سوالات کامل شما را با وظایف امداد خودرو و خدمات آن آشنا کنیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

امداد خودرو چگونه خدمات ارائه می دهد ؟

بعضی از اوقات هنگامی که در حال رانندگی هستید احساس خرابی یا وجود مشکلی در خودرو می کنید در این مواقع باید با امداد خودرو تماس بگیرد و در درخواست امداد رسانی کنید . در صورتی که مشکل خیلی جدی و حاد نبود امداد خودرو در آن محل کارشناسان امداد خودرو مشکل پیش آمده را رفع می کند . اما اگر خودروی شما با مشکل جدی مواجه شوده باشد و نتوان این مشکل را دآن محل رفع کرد ، امداد خودرو، خودروی شما را به نزدیک ترین و معتبر ترین تعمیرگاه خواهد برد تا اقدامات لازم برای رفع مشکل ایجاد شده انجام شود .

امداد خودرو چه خدماتی ارائه می دهد ؟

شرکت های امداد خودرو خدمات زیاد و متنوعی را ارائه می دهند به طور کلی خدمات امداد خودرو مربوط به عیب یابی و رفع مشکلات ایجاد شده برای خودرو می باشد که این خدمات می تواند در داخل شهر و یا بیرون شهر صورت پذیرد .

بخش اصلی از خدمات امداد خودرو شامل موارد زیر می شود :

 1. تعویض باتری
 2. پنچرگیری و مکانیکی
 3. حمل خودرو به تعمیرگاه
 4. سوخت رسانی به خودرو در جاده
 5. تعمیرات برق خودرو
 6. انتقال خودرو به نمایندگی و مرکز تعویض پلاک
 7. و موارد دیگر…

وظایف امداد خودرو چیست ؟

استفاده از امداد خودرو چه مزایایی دارد ؟

اگر جزء افرادی هستید که فکر می کنید تا وقتی که خودروی شما با مشکل جدی و حاد مواجه نشود هیچ نیازی به امداد خودرو ندارید سخت در اشتباه هستید زیرا تعمیرات جزئی و کوچک می تواند برای خودروی شما خیلی مفید باشد در واقع شما با این کار می توانید از هر گونه حوادث و همچنین اتفاقات ناگوار جلوگیری کنید . این را در نظر داشته باشید اگر مشکل خودروی شما شما تا بزرگ تر و جدی تر شدن مشکل اقدام به تعمیرات آن نکنید باید بعد ها هزینه های زیادی بابت تعمیر آن دهید و همچنین زمان زیادی برای آن صرف کنید .

پس شما با استفاده از خدمات امداد خودرو به موقع می توانید از مزایای  که در ادامه به آن پرداختیم بهره مند شوید :

 • تعمیر خودروی شما در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا حرفه ای
 • حمل خودروی به صورت ایمن
 • داشتن هزینه های تعمیر مقرون به صرفه و اقتصادی
 • عدم بروز حوداث ناگوار و خر آفرین در آینده

در آخر…

طبق قوانین راهنمایی و رانندگی در صورت وجود هر خرابی و یا وجود هر مشکلی دیگر که در تصادفات اعلام گردیده هیچ ماشینی حق بکسل و کشیدن خودروی را ندارد و به همین دلیل باید از خدمات امداد خودرو استفاده کرد تا ایمنی حفظ شود و همچنین از خطرات احتمالی در امان باشید .

ما در این مطلب وظایف امداد خودرو و مزایایی استفاده از آن را برای شما بیان کرده ایم و تا حدی زیادی شما را با آن آشنا کردیم . در واقع امداد خودرو یکی از بهترین خدماتی است که در دسترس شما بوده است و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید و از خدمات آن بهره مند شوید . در صورت هر گونه سوال در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در بخش پشیبانی تماس بگیرد و از آنها مشاوره دریافت کنید .

امداد خودروی پاشاپور دراستان های آذربایجان غربی و شرقی خدمات به شما ارئه می دهد و در صورت هر گونه حوداث یا مشکلی برای خودروی شما در هر یک از شهر جلفا می توانید با امداد خودروی جلفا تماس بگیرد تا در سریع ترین زمان امدادگران ما خود را به شما رسانده و مشکل خودروی شما را رفع کنند و یا اینکه در صورت لزوم آن را به یکی از معتبرترین تعمیرگاه ببرند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =